Digitaalne trükk kangale

Otsetrükk puuvillasele kangale: reklaamtekstiil tõelise kunsti piirimail

Pärast 20 aastat reklaamtekstiilide tootmist oleme Edutexis veendumusele jõudnud: naturaalsed kangad on meie klientide seas kõige populaarsemad. Puuvillased T-särgid ja käterätikud, kotid ja muud tekstiilid ei sobi sublimatsioonimeetodil trükkimiseks. Lahendasime probleemi –võtsime oma tootmises kasutusele digitaalse printimise. Prinditakse otse tootele. Praegu on see kõige eesrindlikum tehnoloogia.

Tint kantakse heledatele puuvillastele kangastele jugaprinteriga. Tume puuvill värvitakse enne üle valge alusvärviga ja seejärel trükitakse põhimuster. Edutexis toodame umbes 5000 meetrit kangast digitaalse printimise teel.

Milles on eelis?

  • Kiirus – print kantakse peale 3-5 minutiga;
  • Täpsus – kujutis on parem kui pärast soojusülekande- ja siidtrükki;
  • Värvilisus – tehnoloogia annab edasi miljoneid varjundeid;
  • Vastupidavus – muster püsib kindlalt puuvillasel kangal.

Otsese digitaalse printimise kulud on madalad. Meetod sobib mis tahes tiraažis toodete tootmiseks. Polümeriseeritud värvidel põhinev print püsib puuvillase kanga peal väga pikka aega.

Kõige olulisem asi, mille üle me Edutex-s uhkust tunneme, on puuvillasele kangale otsetrüki piiramatud võimalused. Toote saab täielikult prindiga katta ja luua lihtsast reklaamtekstiilist meistriteose.

Moodsad seadmed ja materjalid, personali kutseoskuste pidev täiendamine, eesrindlike tehnoloogiate kasutuselevõtt reklaamtekstiilide tootmisel on see, mille üle me uhked oleme.