Reklaamtekstiili õmblemine

Üle 20 aasta on Edutex aidanud brändidel äratuntav olla

Peame perspektiivikaks reklaamtooteks logoga puuvillakotte. Valmistame mitut tüüpi kangast rohkem kui 130 tuhat kotti aastas. Ühed kvalifitseeritud meistrid õmblevad praktilisi kotte, teised kannavad kujutise pinnale siidtrüki, sublimatsiooni meetodil või trükivad otse puuvillale. Edutexil on oma tootmine, valmistoodang laos. Tellitud tooted toimetatakse kohale operatiivselt. Oleme tegutsenud juba üle 20 aasta. Meie krediidireiting on AA.

Peale kottide oleme valmis pakkuma teile mütse ja T-särke, kampsuneid, kosmeetikakotte, pajalappe, köögirätikuid ja dekoratiivseid patju ja palju muud. Kõike seda valmistame ise ja kaunistame teie logoga tänapäevaste seadmete abil.

Valmistooted läbivad kohustusliku mitmeastmelise kontrolli. Seetõttu teevad suured hulgimüügikliendid, reklaamiettevõtted, riigiettevõtted ja eraisikud Edutex-ga pidevat koostööd.

Edutex-s on tõhus organisatsiooniline struktuur. See hõlmab juhtimist ja turundust, toodete kavandamist ja arendamist, hästi toimivat logistikat ja suhtekorraldust. Pikka aega oleme teinud reklaamtekstiilide masstootmiseks koostööd usaldusväärsete ettevõtetega, mis tarnivad meile materjale ja detaile.