Siiditrükk

Universaalne: trükime logosid reklaamtekstiilile siidtrüki meetodil

Edutex-s tehakse kõik reklaamtekstiili valmimiseks vajalikud tööd algusest lõpuni: töötame välja mudelid, õmbleme tooted ise valmis, kanname kujutise reklaamtekstiilile.

Kliendid usaldavad meie spetsialisde ja meie hindame hankijate aega. Selgitame välja tellimuste iseärasused - reprodutseeritav pilt, kanga tüüp ja valmistoote eksemplaride arv. Hankilajt saadud teabe põhjal valivad meie meistrid optimaalse trükitehnoloogia.

Näiteks siidtrükk. Selle trafarettmeetodiga saab logo peaaegu igale pinnale kanda. Mis on siidtrüki eelis? Suured kunstilised võimalused võrreldes muude meetoditega. Ainult siidtrükis saab pimedas helendavaid ja sillerdavaid pärlmuttervärve kasutada, et tekstiilide logole veelgi suuremat tähelepanu juhtida.

Ökonoomne

Siidtrüki teine eelis on suhteliselt lihtne ja seetõttu ökonoomne viis riiete, kottide, köögirätikute, pajalappide ja dekoratiivsete patjade kaunistamiseks atraktiivse trükiga. Kujutis on püsiv: see ei karda päikest ega korduvat pesemist.

Muide, enam kui 20-aastase töö käigus oleme nüüdseks leidnud Edutexis lahenduse ja trükime kõiki partiisid. Meie arsenalis on kaheksavärviline automaatkarussell. Kanname kujutise, logo või teksti kiiresti reklaamtekstiilile. Vajalikus koguses ja koos kliendile kohaletoimetamisega. Kas teil on veel küsimusi? Edutexi spetsialistid nõustavad teid üksikasjalikult, demonstreerivad tootenäidiseid ja aitavad optimaalse tellimuse vormistada.